Gizlilik Sözleşmesi

www.zonguldakogretmenevi.com.tr, kullanıcılarının bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine saygı göstermekte ve gerekli tedbirleri almak için elinden gelen gayreti göstermektir. İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları, www.zonguldakogretmenevi.com.tr ile yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları açıklamaktadır.www.zonguldakogretmenevi.com.tr adresini kullanarak gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmektesiniz. Ayrıca, www.zonguldakogretmenevi.com.tr ,sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizin işbu Gizlilik ve Güvenlik Şartlarında belirtilen şekilde www.zonguldakogretmenevi.com.tr, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız. Gizlilik Şartları Web Sitesinin ve mobil uygulamalarının tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.

Aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişimlerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz:

Yasalara veya bize tebliğ edilen yasal işlemlere uymak,

Yasalara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardımcı olmak için bu hizmeti kullanmak da dâhil Kullanıcı Koşulları ile Nihai Satış Sözleşmesinin olası ihlallerini araştırmak veya teyit etmek, www.zonguldakogretmenevi.com.tr ’ u, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini koruma

Tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır.